Načítám…

O co se v Zaměstnanecké lize hraje?

    Přestože je Zaměstnanecká liga skupiny Generali určena především pro zábavu a seznamování zaměstnanců z různých společností a oddělení, stále je to liga. Proto vyhlašujeme nejlepší hráče a hráčky v jednotlivých sportech.

    Hlavními cenami jsou

  1. Věčná sláva :-)
  2. Poháry
  3. Věcné ceny nebo vouchery od našich partnerů
Image 1

Partneři Zaměstnanecké ligy

Infnit
Wellness centra Infinit

Vychutnejte si aktivní i pasivní odpočinek v síti wellness center Infinit v Praze, Brně a Senohrabech. Plavecké a relaxační bazény, saunové světy, masáže, privátní sauny a whirlpooly, zážitkové balíčky či wellness pobyty.

Bowling Radava
Bowling RADAVA

Bowling Radava nabízí 12 profesionálních bowlingových drah s barem a pivní zahrádkou, součástí je turecká restaurace. Připraví pro Vás firemní večírek, dětskou oslavu, třídní sraz, sraz sportovního kolektivu, rozlučku se svobodou nebo si jen tak můžete přijít zahrát. Pro všechny Vaše akce mohou zajistit catering na míru.

Mercuria Laser Game
Mercuria Laser Game

Mercuria laser game má dvě pobočky a tři arény. Jedna se nachází v Holešovicích, která má přes 400m2. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, Vás čeká detailně promyšlený labyrint. Na druhé pobočce v Braníku se nacházejí další dvě tématické arény: Jungle a Spaceship.

TSC
Topsports centrum

Díky Topsports centrum je půjčovna koloběžek, kol, elektrokol, kolečkových bruslí, longboardů, skákacích bot, howerboardů, šlapacích kár a dalšího vybavení v Braníku.

Bootcamps
Bootcamps

Bootcamps je nová formu cvičení, která je vhodná pro každého. Hlavní výhodou je, že díky variabilitě cvičení, množství pomůcek a celkovému zázemí je cvičení nejen trénink, ale také zábava. Cvičení probíhá v různých lokalitách a s různým zázemím, ale vždy v krásném prostředí parků, lesů nebo na venkovním hřišti.

Je něco, co bys chtěl vyhrát? Chceš věnovat cenu do slosování?

Napiš nám! Využít můžeš tento kontaktní formulář nebo email liga@generaliliga.cz, ozveme se ti. Děkujeme!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím